Hasan ŞİRİN | Dilgem Pendik Şube Müdürü

Hasan ŞİRİN | Dilgem Pendik Şube Müdürü

Müdür Hasan ŞİRİN’ e ait Özgeçmiş

01 Ocak 1965 tarihinde Kastamonu Taşköprü Eskioğlu Köyü’nde 6 çocuklu bir ailenin en küçüğü olarak dünyaya geldim.

İlkokulu köyümde tamamladım. Öğretmen okulu sınavlarını kazanarak 1975-1976 Eğitim-Öğretim yılında Kastamonu Göl Öğretmen Lisesi’nde 6 yıl yatılı okuduktan sonra 1981-1982 döneminde Kastamonu Eğitim Yüksek Okulu’na girdim. 1983 Yılında mezun olduktan 3 ay sonra 1983 yılı Kasım ayında Muş-Varto Güzeldere Köyü İlkokulu öğretmenliğine atanarak meslek hayatıma başladım. Daha sonra sırasıyla Varto Dağcılar Köyü İlkokulu ve Muş Merkez Namık Kemal İlköğretim Okulu’nda görev yaptım.

1987 Yılı Temmuz ayında İstanbul Kağıthane Gazi Osmanbey İlkokulu’na atandım. Yöneticilik görevime 1992 Yılı şubat ayında Beşiktaş Burak Reis İlköğretim Okulu’nda Müdür Yardımcısı olarak başladım. Daha sonra 1995 yılında Pendik Abdurrahmangazi İlköğretim Okulu öğretmenliğine atandım. 6 ay sonra 1996 yılı şubat ayında uzun yıllar Müdürlüğünü yaptığım Pendik 50.Yıl Güzelyalı İlköğretim Okulu’nda  müdür yardımcısı olarak göreve başladıktan 6 ay sonra okul müdürü olarak atandım. 2000 yılında Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Türkçe bölümünden Lisans tamamlama programını bitirdim. 14 yıl 6 ay aynı okulda çalıştım. 2010 Yılı ağustos ayında Tuzla Barbaros İlköğretim Okulu Müdürlüğü görevine atandım. 2014 yılı aralık ayında müdürlük görevimden ayrıldım. Pendik Atatürk İlkokulu sınıf öğretmeni olarak 2016 yılı şubat ayına kadar çalıştıktan sonra 15 Şubat 2016 tarihinde emekli oldum. Emekli olduğum gün Pendik Eryetiş Eğitim kurumlarında yönetici olarak göreve başladım. Yaklaşık bir yıl çalıştığım bu görevimden kendi isteğimle ayrıldım. 23 Ocak 2017 tarihinden bu yana halen çalıştığım kurum olan Özel Dilgem Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünü yapmaktayım.

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?

DİLGEM Eğitim Öğretim Danışmanlık ve Yayıncılık Ltd. Şti. Atatürk Mahallesi Girne Caddesi Zengin İş Merkezi No: 20 D: 7-9 Ataşehir / İSTANBUL

+90 (216) 456 42 42

dilgem@dilgem.com.tr

www.dilgem.com.tr

FOTO GALLERİ

  • /upload/gallery/cocugunuzda-kacirmayi-istemeyeceginiz-kritik-gelisimsel-donum-noktalari.jpg
  • /upload/gallery/dil-konusma-isitme.jpg
  • /upload/gallery/beynin-islevleri.jpg
  • /upload/gallery/bedenim-icin-guvenlik-kurallarim-.jpg
  • /upload/gallery/duyusal-sistemler.jpg
  • /upload/gallery/tree.jpg
  • /upload/gallery/artikulasyon-terapisi-basamaklari.jpg
  • /upload/gallery/yasam-kalitesi.jpg
  • /upload/gallery/afazili-bireylerle-nasil-iletisim-kurulmali.jpg
Türkçe Katalog Almanca Katalog