Değerlerimiz

İNSAN ODAKLI HEDEFLER

Çocuk,ergen psikolojisi gelişimi ve aile danışmanlığı konularında anket, araştırma ve bilimsel çalışmalar yapmayı,bu kapsamda psikoterapi, rehabilitasyon çalışmalarını konunun uzmanları ile gerçekleştirmeyi amaçlamaktayız.

 

PROFESYONEL EKİP

Bünyemizde, Uzman Çocuk ve Ergen Psikiyatristi, Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları Uzmanı, İşitme Engelliler Öğretmeni, Özel Eğitim Uzmanı, Uzman Psikolog ve Pedagog olmakla beraber Diş Hekimi, Ortodontist gibi farklı alanlarda işinde uzman kişiler ile bu doğrultuda profesyonelliği şiar edinmiş bir kurumuz.

 

ULUSLARARASI STANDARTTA HİZMET

Bilimsellik ve etik ilkelerden asla ödün vermeyen, daima bilgi ve teknolojik yenilenmeyi hedefleyen, memnuniyeti ön planda tutan, kaliteli ve iyi hizmet sunan, deneyimli ve kalıcı kadrosuyla, size en kısa zamanda ulaşarak hizmet veren bir çalışma anlayışına sahibiz. Sizin için çalışıyor olmanın önemini biliyor, uluslararası standartta hizmet veriyoruz.

 

YAŞAM KALİTESİNİ ARTTIRMA

Eğitim, seminer ve grup çalışmaları ile daha geniş kitlelere; sosyal, psikolojik ve biyolojik benzeri her unsurda daha verimli, daha mutlu ve daha başarılı bir yaşamı sunarız.

 

AVRUPA'DA ÜRETİLMİŞ EĞİTİM MATERYALLERİ

Dilgem ile tanışacağınız ilk modülün ağırlık konusu, insan psikolojisini tanıma ve etkili iletişim kurma becerisidir. Öğrenilen araçlarla insanı tanımayı, güvene dayalı yapıcı ilişkiler inşaa etmeyi, insan ilişkilerini başarıyla yönetmeyi ve ilişki sorunlarını analiz edip çözmeyi öğreneceksiniz. İnsan beyninin temel çalışma prensiplerini kavrayacak, stratejik iletişimin püf noktalarını öğrenecek, kendinizi veya başkalarını etkileyerek, profesyonelce arzu edilen sonuca yönlendirmeyi öğreneceksiniz
 

EKİP ÇALIŞMASI

Profesyonel ve uzman kadromuzla verdiğimiz tüm eğitim süreçleri, ekip ruhuyla gerçekleşmektedir. Bu ekip ruhumuz, verdiğimiz eğitimlere olumlu olarak yansımaktadır. Ekip olmanın bilinciyle çıktığımız yolda en iyisini hedefleyerek sonuca ulaşıyoruz. 
 

BİREY MERKEZLİ YAKLAŞIM

Eğitimlerimizde her zaman bireyi ön plana alıyoruz. Uyguladığımız birey merkezli yaklaşımlarla yürüttüğümüz eğitimlerde bireyin kendini fark etmesini ve gerçekleştirmesini engelleyen eğilimlerini sonlandırmayı amaçlıyoruz.
 

VAKA TOPLATILARI

Eğitim merkezimizde düzenli olarak vaka toplantıları yapıyoruz. Bu toplantılarda vakaları derinlemesine inceliyor, farklı çözüm yollarını ve eğitim tekniklerini tartışıyoruz. 
 

EN AZ YÜKSEK LİSANS YAPMIŞ UZMANLAR

Eğitim kadromuz en az yüksek lisans yapmış uzman eğitmenlerden oluşmaktadır. Eğitimlerimiz alanında profesyonelleşmiş, tecrübeli ve kendini sürekli geliştirmeyi hedef edinmiş eğitmenler tarafından titizlikle yürütülmektedir.
 

ALMANYA'DAN İTHAL TERAPİ VE EĞİTİM METARYELLERİ

Eğitimi başarıya götüren faktörlerin başında materyaller gelmektedir. Bu düşünceden yola çıkarak özel eğitim alanında materyal geliştirmeye ve üretmeye ülkemizden yıllar önce başlamış Almanya'dan Türk kültürü ve Türkçe dili için uygun ürünleri özel eğitim sektörüne kazandırdık. Eğitimlerimizi Almanya’dan ithal ettiğimiz, dil ve konuşma eğitimine, özel eğitime, okul öncesi eğitimine, işitme engelliler eğitimine, dikkat eksikliği ve hiperaktivite eğitimlerine uygun materyalleriyle sürdürüyoruz. 
Almanya’dan ithal terapi ve eğitim materyallerine ulaşmak için: http://www.prologturkey.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?

DİLGEM Eğitim Öğretim Danışmanlık ve Yayıncılık Ltd. Şti. Atatürk Mahallesi Girne Caddesi Zengin İş Merkezi No: 20 D: 7-9 Ataşehir / İSTANBUL

+90 (216) 456 42 42

dilgem@dilgem.com.tr

www.dilgem.com.tr

FOTO GALLERİ

  • /upload/gallery/cocugunuzda-kacirmayi-istemeyeceginiz-kritik-gelisimsel-donum-noktalari.jpg
  • /upload/gallery/dil-konusma-isitme.jpg
  • /upload/gallery/beynin-islevleri.jpg
  • /upload/gallery/bedenim-icin-guvenlik-kurallarim-.jpg
  • /upload/gallery/duyusal-sistemler.jpg
  • /upload/gallery/tree.jpg
  • /upload/gallery/artikulasyon-terapisi-basamaklari.jpg
  • /upload/gallery/yasam-kalitesi.jpg
  • /upload/gallery/afazili-bireylerle-nasil-iletisim-kurulmali.jpg
Türkçe Katalog Almanca Katalog