Kurucumuzdan

vizyon misyon

Önsöz
 

Hayatta en değerli eserimiz çocuklarımızdır. Onları mutlu, sağlıklı, özgüvenli, başarılı bireyler olarak yetiştirmek ve topluma kazandırmak anne-baba olarak sizlerin; uzmanlar olarak da bizlerin yegâne görevidir. Uzmanlar olarak biliyoruz ki, çocuğumuz büyüme evrelerinden geçerken sadece anne sevgisi ve annesel içgüdüler gelişimsel açılardan sağlıklı bir çocuk yetiştirmek için yetmemektedir. Günümüzde anne ve babalar ebeveynlik işlevlerinde çok daha fazla desteklenmelidirler. Aynı zamanda çocuklar da büyüme evrelerini tamamlarlarken farklı hassasiyetler gösterebilirler ve silik bulgularla ileriki dönemlerde daha belirgin patolojiler ortaya çıkarabilirler. Burada amacımız sorunlar henüz çok yeni iken sorunları tanıyıp uygun çözümler ve eğitimler uygulamaktır. Yeni aile araştırmaları sonuçlarına göre, anne-baba çift ilişkisinin kalitesi çocuğun ruhsal gelişimini ve ailenin devamlılığını sağlayan en önemli unsurdur. Bizler, farklı gelişim evrelerinde çocuklara ve ailelere eşlik ederek ortaya çıkan soruları yanıtlamak, onlara yol göstermek, onları takip etmek ve olası durumlarda bilimsellik ışığında erken destek sunmak amacındayız. Tanı almış çocuk ve ergenler ile ailelerine her türlü eğitim ve danışmanlık hizmetini sunmaktayız. Hedefimiz, birbirini destekleyen, sevgisini gösteren, anne-babaların eşlik ettiği sağlıklı çocukların yetiştiği aile ortamları yaratmaktır.

Kürşat ARIKMERT
DİLGEM Genel Müdürü
Özel Eğitim Öğretmeni & Uzman Endüstri ve Örgüt Psikoloğu

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?

DİLGEM Eğitim Öğretim Danışmanlık ve Yayıncılık Ltd. Şti. Atatürk Mahallesi Girne Caddesi Zengin İş Merkezi No: 20 D: 7-9 Ataşehir / İSTANBUL

+90 (216) 456 42 42

dilgem@dilgem.com.tr

www.dilgem.com.tr

FOTO GALLERİ

  • /upload/gallery/cocugunuzda-kacirmayi-istemeyeceginiz-kritik-gelisimsel-donum-noktalari.jpg
  • /upload/gallery/dil-konusma-isitme.jpg
  • /upload/gallery/beynin-islevleri.jpg
  • /upload/gallery/bedenim-icin-guvenlik-kurallarim-.jpg
  • /upload/gallery/duyusal-sistemler.jpg
  • /upload/gallery/tree.jpg
  • /upload/gallery/artikulasyon-terapisi-basamaklari.jpg
  • /upload/gallery/yasam-kalitesi.jpg
  • /upload/gallery/afazili-bireylerle-nasil-iletisim-kurulmali.jpg
Türkçe Katalog Almanca Katalog