DİLGEM Eğitim Öğretim Danışmanlık ve Yayıncılık Ltd. Şti. olarak Port Enerji San. ve Tic. Ltd. Şti.

DİLGEM Eğitim Öğretim Danışmanlık ve Yayıncılık Ltd. Şti. olarak Port Enerji San. ve Tic. Ltd. Şti.

DİLGEM Eğitim Öğretim Danışmanlık ve Yayıncılık Ltd. Şti.olarak Port Enerji San. ve Tic. Ltd. Şti.ile yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerinin akaryakıt giderlerini azaltmaya yönelik tüm OPET istasyonlarında geçerli akaryakıt anlaşması imzaladık.

Bu kapsamda ülkemizdeki tüm Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleriakaryakıtlarını OPET istasyonlarında OTOBİL Sistemi aracılığıyla piyasa fiyatlarına göre indirimli olarak alabileceklerdir. Anlaşmaya ilişkin bilgiler aşağıda sunulmuştur.

 1. Firmanıza ait olan Vergi Levhası, İmza Sirküleri, Faaliyet Belgesi ve Ticaret Sicil Gazetesi fotokopilerinizi metinabdioglu@portenerji.com.tr e-posta adresine gönderiniz.
 2. Firmanıza uygun şekilde hazırlanan “OPET OTOBİL Sözleşmesi” “Firma Bilgileri Formu” ve “Araç Kayıt Bilgi Formu” size gönderilecektir.
 3. OPET OTOBİL Sözleşmesinden 2 Nüsha çıktı alınıp, her sayfası imzalanıp kaşelendikten sonra Firma Bilgileri Formunu ve Araç Kayıt Bilgi Formunu detaylı şekilde doldurup aşağıda iletişim bilgileri bulunan Metin ABDİOĞLU adına Port Enerji San. ve Tic. Ltd. Şti. adresine gönderiniz.  
 4. Garanti Bankası, Yapı Kredi, Finansbank, ING Bank, Denizbank, Halkbank, İş Bankası veya Akbank bankalarından her hangi bir şubesinden aylık yakıt tüketiminiz kadar Port Enerji San. ve Tic. Ltd. Şti.’ne tanımlı bir DBS (Doğrudan Borçlandırma Sistemi) açtırmayı talep ediniz.
 5. Evraklarınız elimize ulaştıktan ve DBS hesabı açıldıktan sonra 10 iş günü içerisinde cihazlarınız kargoya verilecektir.
 6. Banka kredisi onayı Port Enerji San. ve Tic. Ltd. Şti.’ne geldikten sonra talep ettiğiniz araçlarınızın sistemi tarafınıza gönderilecektir. Gelen OTOBİL cihazlarınızı taktırmak için 0 537 658 22 70 numaralı telefondan Metin ABDİOĞLU ile iletişime geçebilirsiniz.
 7. Anlaşmayla ilgili her türlü sorularınız için Port Enerji San. ve Tic. Ltd. Şti.

Otobil Bölge Müdürü Metin ABDİOĞLU ile iletişime geçebilirsiniz:

 

Adres:Yenişehir Mah. Ankara Cad. No:409/1 Pendik / İSTANBUL

GSM:0 537 658 22 70

DİLGEM Eğitim Öğretim Danışmanlık ve Yayıncılık Ltd. Şti. Atatürk Mahallesi Girne Caddesi Zengin İş Merkezi No: 20 D: 7-9 Ataşehir / İSTANBUL

+90 (216) 456 42 42

dilgem@dilgem.com.tr

www.dilgem.com.tr

FOTO GALLERİ

 • /upload/gallery/dilgem-dil-gelisim-merkezi-fotograf12.jpg
 • /upload/gallery/dilgem-dil-gelisim-merkezi-fotograf14.png
 • /upload/gallery/dilgem-dil-gelisim-merkezi-fotograf13.png
 • /upload/gallery/dilgem-dil-gelisim-merkezi-fotograf10.png
 • /upload/gallery/dilgem-dil-gelisim-merkezi-fotograf1.jpg
 • /upload/gallery/dilgem-dil-gelisim-merkezi-fotograf2.jpg
 • /upload/gallery/dilgem-dil-gelisim-merkezi-fotograf3.jpg
 • /upload/gallery/dilgem-dil-gelisim-merkezi-fotograf4.jpg
 • /upload/gallery/dilgem-dil-gelisim-merkezi-fotograf5.jpg