ASHA Kongresi Katılımlı ABD Gezisi

ASHA Kongresi Katılımlı ABD Gezisi

American Speech-Language-Hearing Association (AHSA) Kongresi

Amerikan Konuşma-Dil ve İşitme Derneği (ASHA) Kongresi, dil ve konuşma terapistleri, odyologlar, konuşma, dil ve işitme uzmanları için en üst düzey yıllık mesleki gelişim organizasyonudur. 21-23 Kasım 2019’da Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Orlando Florida’daki Orange County Kongre Merkezinde yapılacak olan ve yılda bir kez gerçekleşen bu prestijli toplantıda 15.000 meslektaşınıza siz de katılın.

Odyoloji alanında Kongre Eşbaşkanı Jessica Sullivan ve Dil ve Konuşma alanında Kongre Eşbaşkanı Laurie Sterling, 2019 ASHA Kongresinde sizlerle tanışmaktan mutluluk duyacaklar. Kongre Program Komitesi ile birlikte çalışarak bu yılki kongre temamız “Daha çocuğunu hayal et” sloganı kapsamında iletişim bilimleri uzmanları ile bozukluk uzmanlarının süregelen eğitsel ihtiyaçlarını karşılamak için olabildiğince geniş bir yelpazede oturumlar hazırlıyorlar.

ASHA Kongresi, tüm dünyada dil, konuşma ve işitme uzmanları için en kapsamlı eğitim etkinliğidir. Üç gün süren bu etkinlik, katılımcılar için en güncel araştırma sonuçlarını öğrenme, klinik beceri ve tekniklerini geliştirme, yeni ürün ve kaynaklara ulaşma ve sürekli eğitim kredileri (CE) kazanırken aynı zamanda dünyanın farklı yerlerinden meslektaşlarla bağlantılar kurma fırsatları sunmaktadır.

1. GÜN

17 KASIM 2019 / PAZAR

Türkiye saati ile 15.10’da İstanbul Havalimanından Türk Hava Yolları’nın (THY) TK 77 17NOV ISTMIA 15.10 20.05 sefer sayılı doğrudan uçuşu ile Miami’ye doğru yola çıkıyoruz. Aynı gün Miami saati ile 20.05’te Miami’ye varıyoruz. Miami’ye varışımızın ardından bizi bekleyen otobüsümüz ile aşağıda görsellerini ve internet sitesi adresini bulacağınız otelimize yerleşiyoruz.

NEW PORT BEACH SIDE RESORT
http://www.newportbeachsideresort.com

2. GÜN

18 KASIM 2019 / PAZARTESİ


South Beach Plajı

Güneşli bir Miami sabahına uyandığımız bugün otelimizde kahvaltımızı edip Türkçe Konuşan Profesyonel Rehberimiz Eşliğinde Miami’de Panoramik Bir Şehir Turu’na çıkıyoruz. Hava sıcaklığı tahminen 25 derecedir.

Florida eyaletinin gözde şehirlerinden biri olan Miami, ABD’nin diğer şehirlerinin klasik yapısına oranla farklı görüntülere ve kültürlere sahiptir. Ya emeklilik günlerini golf oynayıp sayısız şehir kulüplerinde gününü gün eden orta yaş üstü Amerikalılara ya da sayısız Beach Kulüplerinde eğlenen üniversiteli gençlere rastlayacağınız bir güne hazır olun. Buna rağmen, halkın çoğunluğu Hispanik olarak adlandırılan Kübalılar, Haitililer ve Karayiplilerden oluşuyor. Bu nedenle de şehrin yapısı bu ırkların kültürlerini ve canlılığını yansıtıyor. Bu renkli ve heyecanlı şehirde göreceğimiz yerler arasında Coconut Grove, Coral Gables, Tarihi Biltmore Hoteli, Bayside, Miami Beach zenginlerin mahallesi, Kübalı göçmenlerin oturduğu büyük bir mahalle olan Little Havana bulunuyor. Öğleden sonra Art Deco mimarisiyle ünlü South Beach Plajını geziyoruz. Geceleme otelimizdedir.

3. GÜN

19 KASIM 2019 / SALI

Otelde yapacağımız kahvaltının ardından valizlerimizi otelin valiz odasına bırakıyoruz ve Türkçe Konuşan Profesyonel Rehberimizle birlikte Miami’de tüm gün serbest olarak geziyoruz. Akşamüstü saat 17.00 gibi ise özel aracımızla Orlando’ya doğru hareket ediyoruz.

Geceleme, aşağıda görsellerini ve internet sitesi adresini bulacağınız Orlando’daki otelimizdedir.

ROSEN INN INTERNATİONAL / ORLANDO
https://roseninn7600.com/

4. GÜN

20 KASIM 2019 / ÇARŞAMBA

Otelde yapacağımız kahvaltının ardından özel aracımızla hep birlikte Universal Stüdyoları Turu için hareket edeceğiz.

Akşam 17.00 gibi otele döneceğiz.

Konaklama otelimizdedir.

5. GÜN

21 KASIM 2019 / PERŞEMBE


Otelde yapacağımız kahvaltıdan sonra özel aracımızla kongreye katılım gösterecek grupla birlikte ASHA Kongresi katılımı için Orange County Convention Center’a gidiyoruz ve kongre bitiminde yine bize özel aracımızla otele dönüyoruz.
Konaklama otelimizdedir.

6. GÜN

22 KASIM 2019 / CUMA


Otelde yapacağımız kahvaltıdan sonra özel aracımızla kongreye katılım gösterecek grupla birlikte ASHA Kongresi katılımı için Orange County Convention Center’a gidiyoruz ve kongre bitiminde yine bize özel aracımızla otele dönüyoruz.
Konaklama otelimizdedir.

7. GÜN

23 KASIM 2019 / CUMARTESİ


Otelde yapacağımız kahvaltıdan sonra özel aracımızla kongreye katılım gösterecek grupla birlikte ASHA Kongresi katılımı için Orange County Convention Center’a gidiyoruz ve kongre bitiminde yine bize özel aracımızla otele dönüyoruz.
Konaklama otelimizdedir.

8. GÜN

24 KASIM 2019 / PAZAR

Sabah kahvaltıyı takiben dönüş uçuşumuz için Miami Havalimanına doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde ise Kennedy Uzay Üssü’nü gezeceğiz. ABD’nin uzay araştırmaları esnasında ürettiği araçların, füzelerin ve füze rampalarının halka sergilendiği bir park niteliğindeki üs içerisinde otobüsle yapacağımız gezintiden ve alışverişten sonra yola devam ediyoruz.


Miami saati ile 22.15’te Miami International Havalimanı’ndan Türk Hava Yolları’nın (THY) TK 78 24NOV MIAIST 2215 1715 sefer sayılı doğrudan uçuşu ile İstanbul Havalimanı’na doğru yola çıkıyoruz.

9. GÜN

25 KASIM 2019 / PAZARTESİ


25 Kasım 2019 Pazartesi günü Türkiye saati ile 17.15’te İstanbul’dayız.

AÇIKLAMALAR


1- Bu organizasyon DİLGEM tarafından TRAVELLAB firmasından destek alınarak yapılmaktadır.

2- Kontenjan 40 kişi ile sınırlıdır.

3- Son Başvuru Tarihi: Bu organizasyona katılacak katılımcıların vize işlemlerinin uzun sürmesinden dolayı en geç 20 Eylül 2019 tarihine kadar kararlarını vermeleri gerekmektedir. Vizesi olan katılımcılar için kayıtlarımız 15 Ekim 2019 tarihine kadar devam etmektedir.

4- Ücret: 

 • 12 Yaş ve Üzeri: 2.995$ + KDV
 • 0-2 Yaş Çocuk: 695$  + KDV
 • 2-6 Yaş Çocuk: 1.795$  + KDV
 • 6-12 Yaş Çocuk: 1.995$  + KDV

5- Katılımcılar ilk taksiti yatırdıktan sonra geriye kalan ücreti güncel kur üzerinden aşağıda belirtilen DİLGEM Banka Hesabına 3 eşit taksitte aktarabilirler. Dileyen katılımcılar ise ilk taksiti yatırdıktan sonra geriye kalan miktarı organizasyondan 15 gün öncesine kadar DİLGEM Ataşehir şubeye gelerek BONUS özellikli kredi kartlarından Peşin Fiyatına 6 taksite kadar taksit imkanıyla ödeyebilirler.

6- BANKA HESAP BİLGİLERİ: 

 • Banka Adı: GARANTİ BANKASI
 • Hesap Adı: Dilgem Eğitim Öğretim Danişmanlik ve Yayincilik Ltd. Şti.
 • IBAN NO: TR 5500 0620 0153 7000 0629 8695

7- Katılımcılar organizasyon ücretinin ilk taksitini ya da tamamını ödeyip kesin kayıt işlemlerini tamamladıklarında ödedikleri ücretin DİLGEM tarafından kendilerine hiçbir koşulda iade edilmeyeceğini kabul ederler.

8- Fiyata Dahil Olan Hizmetler:

 1. ABD Vizesi: İşlem Ücreti + Vize Ücreti (Vizesi olan katılımcılar 150$ daha az ödeme yapacaklardır.)
 2. 3 Günlük ASHA Kongresi Ücreti
 3. Disney’s Hollywood Studios Gezisi ve Transfer Ücretleri ile Vergiler
 4. Kennedy Space Center Gezisi ve Transfer Ücretleri ile Vergiler
 5. ABD İçi Transferler: Lüks 56 koltuklu otobüsümüz ile ABD içi ulaşım ve transferler
 6. Konaklama: Miami ve Orlando’da belirtilen oteller veya benzeri otellerde 2 kişilik odada tek kişi oda fiyatı + kahvaltı konaklama imkanı / Dileyen katılımcılar 650$ + KDV daha fark ödeyerek tek kişilik odada konaklayabilirler.
 7. Uçak Bileti: THY Farkı ile İstanbul-Miami ve Miami-İstanbul Uçuşları
 8. Profesyonel Rehber: Miami’de Tur olan günlerde Türkçe Konuşan Profesyonel Rehber Ücreti
 9. Vergi ve servisler

İletişim: Kürşat ARIKMERT / DİLGEM Genel Müdürü / 0 505 892 41 75

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?

DİLGEM Eğitim Öğretim Danışmanlık ve Yayıncılık Ltd. Şti. Atatürk Mahallesi Girne Caddesi Zengin İş Merkezi No: 20 D: 7-9 Ataşehir / İSTANBUL

+90 (216) 456 42 42

dilgem@dilgem.com.tr

www.dilgem.com.tr

FOTO GALLERİ

 • /upload/gallery/cocugunuzda-kacirmayi-istemeyeceginiz-kritik-gelisimsel-donum-noktalari.jpg
 • /upload/gallery/dil-konusma-isitme.jpg
 • /upload/gallery/beynin-islevleri.jpg
 • /upload/gallery/bedenim-icin-guvenlik-kurallarim-.jpg
 • /upload/gallery/duyusal-sistemler.jpg
 • /upload/gallery/tree.jpg
 • /upload/gallery/artikulasyon-terapisi-basamaklari.jpg
 • /upload/gallery/yasam-kalitesi.jpg
 • /upload/gallery/afazili-bireylerle-nasil-iletisim-kurulmali.jpg
Türkçe Katalog Almanca Katalog